Almanya Kara Nakliye

Almanya’ya kara yolu, havayolu ve deniz yoluna entegre olarak karayolu komple ve parsiyel olarak Almanya’nın her yerine taşıma yapıyoruz.

Lojistik ihtiyaçlarınızı eksiksiz ve güvenilir bir şekilde karşılamak için buradayız. Almanya’nın her köşesine kara nakliye hizmeti sunan firmamız, yılların deneyimi ve uzman ekibiyle sizlere mükemmel bir taşımacılık çözümü sunmaktadır.

Almanya Kara Nakliye Hizmeti, taşımacılık ihtiyaçlarınızı karşılamak için ideal bir çözümdür. Müşteri odaklı yaklaşımımız ve uzman kadromuzla her türlü lojistik gereksiniminizi karşılayabiliriz.

Bize ulaşın ve lojistik ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunmamız için bizimle iletişime geçin. Size en uygun nakliye çözümünü sağlamak için buradayız.

Türkiye'den Almanya’ya Nakliye Ne Kadar Sürüyor?

Araç yolu çıktıktan sonra komple taşımalarda ortalama 7 gün de teslimat sağlamaktayız. Parsiyel olan taşımalarda ise Almanya’da gideceği bölgeye göre 7 ile 10 gün arasında teslimat sağlamaktayız.

Karayolu Güzergahı

Güzergah: TÜRKİYE – BULGARİSTAN – SIRBISTAN-HIRVATİSTAN- SLOVENYA-AVUSTURYA-ALMANYA

Güzergah: TÜRKİYE –BULGARİSTAN-ROMANYA-MACARİSTAN-AVUSTURYA-ALMANYA

Denizyolu Güzergâhı

Türkiye’den sırasıyla RORO Gemisi Limanı > Trieste İtalya > Avusturya > Almanya

Almanya Parsiyel Nakliye Fiyatları

Almanya parsiyel nakliye fiyatları 180 EURO’dan başlamaktadır. Fiyatlar göndereceğiniz yükün miktarına ve ölçülerine göre değişkenlik göstermektedir. Parsiyel nakliyenin en büyük avantajı az miktarda yükünüzü rahatlıkla gönderebilmenizdir.

Karayolu Haftalık Komple ve Parsiyel Çıkış Günlerimiz;

Parsiyel Çıkış Günlerimiz;
Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri Parsiyel çıkış günlerimizdir. Ayrıca Diğer günlerde yük durumuna göre parsiyel çıkışlar gerçekleştirmekteyiz.

Komple Çıkış Günlerimiz;
Haftanın her günü komple sevkiyatlarınız için çıkış sağlayabilmekteyiz.
Diğer Taşıma hizmetlerimizin çıkış günleri hakkında bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.